Gizlilik Politikası

Ziyaretçi tarafından iş bu sözleşmede belirtilen bilgiler ile teklif almak ve randevu oluşturmak amacı ile işletmeye bildirdiği bilgiler firma tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.

İşletme bu bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde satıcı kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

İşletme kullanıcı deneyiminizi artırmak için browserınıza çerez bırakabilir, IP adresinizi kayıt edebilir. Örneğin tekrar tekrar açılan popuplarla karşılaşmaz, yarım bıraktığınız eyleminizi bu yolla tamamlayabilirsiniz.

Kredi Kartı bilgileri kesinlikle saklanmaz, kredi kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve provizyon sonrası sistemden silinir.

Alıcıya ait e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca işletme tarafından standart teklif verme ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, promosyon bilgileri alıcıya onayı sonrasında gönderilebilir.

Site Ziyaretçisinin Gizlilik Yükümlülüğü

İşbu https://www.projeksiyonkiralama.com sitesinde yer alan tüm ürün ve hizmetlerin bilgi ve görsel malzemeleri açısından Markaların Korunması hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Patent Hukuku ve Haksız Rekabetin Önlenmesine dair mevzuat hükümleri uyarınca sair tüm hakları saklıdır. Ziyaretçi, işbu web sitesi kapsamında sahip olacağı her türlü bilgi ve görsel malzemenin https://www.projeksiyonkiralama.com a ait olduğunu, bu bilgi ve malzemeleri saklı tutacağını, başka yerde kullanmayacağını ve üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.”

Tarayıcınızın Güvenli Olması:

Tarayıcınız güvenli şekilde çalışıyorsa, durum çubuğunuzun sağında ya da solunda bir ‘kilit’ veya anahtar işareti bulunur. Bunun dışında tarayıcınızın görüntülemekte olduğu url adresinde http yerine https yer alır. ‘s’harfini ingilizcede güvenli anlamına gelen secure kelimesinden almıştır.

Call Now ButtonTIKLA ARA